DEFAULT

Aksident - Asgjë Sikur Dielli - Ndodhemi (Cassette, Album)


Download Aksident - Asgjë Sikur Dielli - Ndodhemi (Cassette, Album)
2005
Label: Antika - none • Format: Cassette Album, Special Edition • Country: Kosovo • Genre: Electronic, Rock • Style: Alternative Rock


Sitemap

Feel About You (Original Sin Mix) - J Majik & Wickaman - Feel About You (CDr), . - Trottel - Troxx Tracks (CD, Album), Dreams & Doubts (Dance Mix) - Roggero - Dreams & Doubts (File, MP3), Nr. 6: Sehr Bewegt - Wolfgang Rihm - Udo Falkner - Klavierwerke 1966 - 2000 (CD, Album), The Rolling Stones - Hot Rocks (The Rolling Stones - 64-71) (Vinyl, LP), Untitled - Bär & Co - ...Und Unser Wille Geschehe... (Cassette), Jin-Go-Lo-Ba (Jingo) - Santana - Black Magic Woman (CD), Rosie - Gregory Isaacs - Rosie (Vinyl), Crocodiles Cauchemar, Night Current - Heathered Pearls - Intervene (File, MP3)

9 thoughts on “ Aksident - Asgjë Sikur Dielli - Ndodhemi (Cassette, Album)

  1. Asgje Sikur Dielli Discography. 1 - Ndodhemi Disident Ti dhe une Video. Une te dua ty. Adresa. Disident. Mendoja cdo gje merr fund pa ty. Ndodhemi. Ku ka me mire se me qene shqiptar? Kur e di se nuk di. Ma leht' pa dhimbje. Live. - Anibar Festival - .
  2. 6 Ndodhemi Asgje Sikur Dielli 7 Ku Ka Me Mire Se Me Qene Shqiptar Asgje Sikur Dielli 8 Levizim Asgje Sikur Dielli 9 Aksident Asgje Sikur Dielli 10 Bunker Asgje Sikur Dielli 11 Mirupafshim Asgje Sikur Dielli Përgatitën: stafi. Dërgo Kopertina» Dërgo Korrigjime» Dërgo një Album» 5/5(8).
  3. Asgje Sikur Dielli - Ndodhemi (Hit ) Top Hitet e fundit Të rejat e fundit. Mp3 Shqip - Hitet e fundit. Tayna x Mozzik - Edhe ti Yll Limani - Engjej Butrint Imeri - Mke rrejt Noizy - Nuk je bad Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna Noizy - Rapstar Majk - Syte mu kane qorru Butrint Imeri x Ermal Fejzullahu - 2TON - Nane KIDA x MOZZIK - PP Capital T.
  4. Asgje Sikur Dielli - Ndodhemi. 7. Asgje Sikur Dielli - Ku Ka Me Mire Se Me Qene Shqiptar. 8. Asgje Sikur Dielli - Levizim Asgje Sikur Dielli - Aksident. Asgje Sikur Dielli - Bunker. Asgje Sikur Dielli - Mirupafshim. Shiko Më shumë» Dërgo një album».
  5. Sep 09,  · Asgje Sikur Dielli Video - Ndodhemi. Asgje Sikur Dielli Video "Ndodhemi" Rock band formed mid 90's. Members: Alban Nimani (lead singer), Bujar Hundozi (guitar), Visar Qeska (bass), Fatos Berisha (drums). Posted by deshar at Saturday, September 09, Email This BlogThis!
  6. Ndodhemi - Asgje Sikur Dielli. Disident - Asgje Sikur Dielli. Adresa - Asgje Sikur Dielli. Une Te Dua Ty - Asgje Sikur Dielli. Une Ty Moj Te Kam Dasht - Asgje Sikur Dielli. Koma - Asgje Sikur Dielli. Merr Guxim - Asgje Sikur Dielli. Mirupafshim - Asgje Sikur Dielli. Nuk Mund T'kuptoj - Asgje Sikur Dielli.
  7. Asgje Sikur Dielli. Disident () 1 Une Te Dua Ty Asgje Sikur Dielli 2 Nuk Mund T'kuptoj Asgje Sikur Dielli 3 Pionier Asgje Sikur Dielli 4 Disident Asgje Sikur Dielli 5 Melankoli Asgje Sikur Dielli 6 Adresa Asgje Sikur Dielli 7 Ma Leht Pa Dhimbje Asgje Sikur Dielli Dërgo një Album».
  8. Ndodhemi - Asgje Sikur Dielli. Une Te Dua Ty - Asgje Sikur Dielli. Bankine - Asgje Sikur Dielli. Disident - Asgje Sikur Dielli. Levizim - Asgje Sikur Dielli. Mendoja Çdo Gjë Merr Fund Pa Ty - Asgje Sikur Dielli. Aksident - Asgje Sikur Dielli. Dikush - Asgje Sikur Dielli. Eho - Asgje Sikur Dielli.
  9. "Ndodhemi" Komente. Asnjë Koment. 01/12/ T+ Së bashku, të gjithë, do të jemi atje unë dhe ti, ti dhe unë, Diku Aksident - Asgje Sikur Dielli. Kristal I Zi - Asgje Sikur Dielli. Merr Guxim - Asgje Sikur Dielli.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *